Squash
STRIKE
| Zloženie: | aluminium |
| Struny: | 14 x 18 |
| Hmotnosť: | 210 g |
| Veľkosť hlavy: | 77 in2 |
| Vyváženie: | 315 mm |
| Dĺžka: | 68,5 cm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | obal na hlavu rakety |
| Farba: | čierno - modrá |
| Popis: | Squashová raketa Pro Kennex STRIKE
AKCIA ! Z 30 € teraz za akciovú cenu 19 € ! Univerzálna squashová raketa vyrobená z hliníka. Vhodná pre začiatočníkov. |
| Cena: | 30,00 € |
| Nová cena: | 19,00 € |