Squash
X - SMART
| Zloženie: | grafitový kompozit |
| Struny: | 14 x 18 |
| Hmotnosť: | 185 g |
| Veľkosť hlavy: | 79 in2 |
| Vyváženie: | 350 mm |
| Dĺžka: | 68,5 cm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | obal na hlavu rakety |
| Farba: | bielo - červená |
| Popis: | Squashová raketa Pro Kennex X-SMART
AKCIA ! Zo 45 € teraz za akciovú cenu 39 € ! Univerzálna squashová raketa z grafitového kompozitu. Vhodná pre mierne pokročilých hráčov. |
| Cena: | 45,00 € |
| Nová cena: | 39,00 € |