Squash
DESTINY PRO
| Zloženie: | microcarbon + titan |
| Struny: | 14 x 18 |
| Hmotnosť: | 140 g |
| Veľkosť hlavy: | 72 in2 |
| Vyváženie: | 350 mm |
| Dĺžka: | 68,2 cm |
| Šírka rámu: | 20 mm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | thermoobal na celú raketu |
| Farba: | strieborno - modrá |
| Popis: | Squashová raketa Pro Kennex DESTINY PRO
VÝPREDAJ !!! Zo 79 € teraz za 59 € ! Squashová raketa je svojou konštrukciou a charakterom určená na precíznu a presnú hru. Určená pre súťažných hráčov uprednostňujúcich presnosť a cit. |
| Cena: | 79,00 € |
| Nová cena: | 59,00 € |