Squash
KINETIC SLING P140
| Zloženie: | microcarbon + Kinetic |
| Struny: | 14 x 18 |
| Hmotnosť: | 140 g |
| Veľkosť hlavy: | 79 in2 |
| Vyváženie: | 360 mm |
| Dĺžka: | 68,5 cm / 27 in |
| Šírka rámu: | 19 mm |
| Grip: | Pro Kennex |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Flex: | RA 80 |
| Púzdro: | thermoobal na celú raketu |
| Farba: | strieborno - modrá |
| Popis: | Squashová raketa Pro Kennex KINETIC SLING P140
VÝPREDAJ !!! Zo 109 € teraz za 79 € ! Squashová raketa s revolučnou technológiou Kinetic! Doporučenie: súťažní hráči a pokročilí rekreanti. |
| Cena: | 109,00 € |
| Nová cena: | 79,00 € |