Squash
ATTACK
| Zloženie: | aluminium |
| Struny: | 14 x 18 |
| Hmotnosť: | 210 g |
| Veľkosť hlavy: | 77 sq.in. |
| Vyváženie: | 315 mm |
| Dĺžka: | 68,5 cm / 27 in. |
| Grip: | Pro Kennex grip black |
| Výplet: | Pro Kennex |
| Púzdro: | 3/4 obal na hlavu rakety |
| Farba: | čierno - červená |
| Popis: | Squashová raketa Pro Kennex ATTACK
AKCIA ! Z 30 € teraz za akciovú cenu 19 € ! Univerzálna squashová raketa vyrobená z hliníka. Vhodná pre začiatočníkov. |
| Cena: | 30,00 € |
| Nová cena: | 19,00 € |